Sobota  21.10.2017 15:30h ( v Janově n/N )

Šimčík Tomíček Meisl Fojtík

Lubas Kouřil Szatmari Matoušek (55. Balatka)

Gallyas Šimerda

( Ďurek )

Neoblíbený zápas na neoblíbeném hřišti navíc současně se zápasem A mužstva čekal Plavy B v Janově. Podařilo se ale poskládat poměrně dobrou sestavu i s dvěma náhradníky a nevypadalo to vůbec beznadějně.

Samotný zápas, ale přinesl klasiku v podobě poměrně vyrovnaného zápasu, kdy se neproměněním spousty šancí připravíme o možný bodový zisk. Takto to bylo na Janově i tentokrát a do poločasu nás potrestal po nedůrazu obrany aktivní Martínek. Povrch místního hřiště většině hostujících týmů nesedí a nejsou na něj zvyklý ani naši hráči. Hra byla nepřesná, více přihrávek po sobě mnohokráte k vidění nebylo.

Ve druhém poločase přesto kupodivu lepší předvedená hra a množství šancí. Velkou bolestí obou plavských mužstev v podzimní části je ale koncovka. Šance si vypracujeme, ale i ty sami před brankářem řešíme zbrkle a slabě. Domácí brankář Ducháček tak všechno poměrně v klidu pochytal. Naopak po chybách obrany další dvě inkasované branky. Výsledek 4:0 mohl být rozhodně jiný a je pro náš B tým trochu krutý.

Další program : sobota 28.10. 14:30 Roztoky – Plavy A

neděle 29.10. 14:00 Smržovka B – Plavy B

tréninky út a čt 18:00