Kořenov – Plavy B 3 : 3 ( poločas 2:2 )

19.09.2017 23:36

16.09. sehrála plavská rezerva další zápas soutěže v Kořenově.

Sestava: Šikola (16. Šimčík) – M.Černý, Meisl (46. Tomíček), Kouřil – Fojtík (46. Szatmari) – Svačina, Lédl, Šimerda, D.Balatka – Gallyas (61. Bartoš), Červinka (71. L.Černý).

Zápas pro Plavy začal smolně, kdy se po střetu s domácím útočníkem zranil brankář Šikola. Do vedení šly nejprve Plavy ve 20. minutě po dorážce Svačinou, ale domácí dvěmi brankami ve 27. a 30. minutě obrátili skóre ve svůj prospěch. Do kabin se nakonec šlo za nerozhodného stavu, kdy po chybě domácích proměnil svůj nájezd Lédl.

Druhý poločas se vyznačoval přeléváním hry z jedné strany na druhou, ale střelcům na obou stranách chyběl klid a v cestě jim stáli oba brankáři. Domácí v 85. minutě šli po centru opět do vedení Bártou, ale poslední slovo měly Plavy a v 88. minutě vyrovnal na konečných 3:3 L. Černý.

Rozhodčí: Petr Linhart st. – Kafka, Lupa