Archiv článků

TJ Sokol Plavy "A" : SK Jívan Bělá 3:4 (1:2)

17.05.2019 09:46
11. 5. 2019 17:00 I.B třída východ Tráva Plavy , 90 diváků | Rozhodčí: Maruška Radek, Rulec Lukáš, Pakula Patrik Tělovýchovná jednota Sokol Plavy 3:4 (1:2) SK Jívan Bělá Střelci: 12. Prousek Vladimír, 86. Gallyas René, 90. Plný David - 17. Votoček Jakub, 19. Jaroš Jan, 49. Pavlata Ladislav, 57....
>>

TJ Sokol Plavy "B" : T.J. VESKO Nová Ves n/N 2:4 (0:2)

17.05.2019 09:38
12. 5. 2019 15:00 Nadstavba III.třída OS Plavy , 80 diváků | Rozhodčí: Sukhan Vasyl, Diringer Petr, Lebeda Karel Tělovýchovná jednota Sokol Plavy 2:4(0:2) T.J. VESKO Nová Ves nad Nisou z.s. STŘELCI: 89. Jandura Oldřich, 57. Lupa David - 16. Halama Ladislav, 29. Strnad Štěpán, 66. Strnad...
>>

TJ Spartak Smržovka : TJ Sokol Plavy "A" 1:0(1:0)

10.05.2019 22:22
8. 5. 2019 17:30 I.B třída východ Tráva Smržovka , 168 diváků | Rozhodčí: Šmíd Miroslav, Pánek Jaroslav, Lebeda Karel, Vydra Jan Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka 1:0(1:0) Tělovýchovná jednota Sokol Plavy STŘELCI: 21. Frydrych Miroslav 1 B Průcha Daniel  2 N Zajíček Štěpán  3...
>>

TJ Sokol Plavy "B" : TJ Spartak Smržovka 3:2 (2:2)

10.05.2019 21:23
4. 5. 2019 15:00 Okresní soutěž III.třída Plavy, 68 diváků | Rozhodčí: Nesvadba Ondřej, Pakula Erik, Pakula Patrik Tělovýchovná jednota Sokol Plavy 3:2 (2:2) Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka Střelci: 2. Balatka David,13. Prousek Vladimír,64. Král Ladislav - 14. Bergmann Petr,16. Štěpař...
>>

FK Železný Brod : TJ Sokol Plavy "A" 2:2 (1:1)

10.05.2019 20:24
5. 5. 2019 17:00 I.B třída východ UMT Ž. Brod, 50 diváků | Rozhodčí: Nagy Marek, Vachek Václav, Brož Antonín, Mazánek Karel FK Železný Brod, z.s. 2:2 (1:1) Tělovýchovná jednota Sokol Plavy Střelci: 28. Picek Štěpán,65. Tunka Jan - 16. Prousek Vladimír,67. Pekař Pavel 1 B Nežádal...
>>

TJ Sokol Plavy : TJ Jiskra Harrachov 2:0 (1:0)

02.05.2019 17:20
27. 4. 2019 17:00 I.B třída východ Tráva Plavy, 100 diváků | Rozhodčí: Řezníček Martin, Vachek Václav, Plátková Andrea, Horáček Josef Tělovýchovná jednota Sokol Plavy 2:0 (1:0) Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov Střelci: 7. Plný David,54. Rimský Jiří (pen.) 1 B Nežádal Tomáš  2 N...
>>

SK Hodkovice n/M : TJ Sokol Plavy "B" 3:4 (2:2)

02.05.2019 17:18
28. 4. 2019 17:00 Okresní soutěž III.třída Hodkovice, 50 diváků | Rozhodčí: Fridrich Jiří, Smoleňák Petr, Brožek Ivo Střelci: 17. Jáč Tomáš, 44. Kovár Michal,76. Šrůtek Jaroslav - 1. Jandura Oldřich,35. Svačina Ondřej,48. Forman Matyáš, 63. Sitarčík Richard 1 B Průcha Daniel  2 N Šimčík...
>>

TJ Albrechtice v J/h / Jiřetín : TJ Sokol Plavy "A" 3:0 (1:0)

24.04.2019 11:47
20. 4. 2019 16:00 I.B třída východ Tráva Albrechtice, 120 diváků | Rozhodčí: Horák Robin, Blaschke Jiří, Vrtal Bohumil Střelci: 43. Pipek Jan,58. Bělohlávek Michal,65. Purm Marek 1 B Nežádal Tomáš  2 N Zajíček Štěpán  3 N Černý Jakub  4 N Votoček Ondřej  5 N Plný...
>>

TJ SOKOL Janov n/N : TJ Sokol Plavy "B" 2:1 (1:1)

24.04.2019 11:45
20. 4. 2019 17:00 Okresní soutěž III.třída Janov, 60 diváků | Rozhodčí: Sukhan Vasyl, Šálek Patrik Střelci: 15. Svoboda Pavel,67. Suchánek Pavel - 5. Červinka Jaroslav 1 B Průcha Daniel  2 N Fojtík Libor  3 N Šimčík David  4 N Kouřil Jan  5 N Forman Matyáš  6 N...
>>

TJ Sokol Plavy : TJ Lučany n/N 2:1 (2:0)

16.04.2019 15:16
13. 4. 2019 16:30 I.B třída východ Tráva Plavy, 60 diváků | Rozhodčí: Urbánek Tomáš, Smoleňák Petr, Just Jan Střelci: 19. Sobotík Štěpán (vl.),32. Prousek Vladimír - 89. Svozil Vojtěch 1 B Nežádal Tomáš  2 N Zajíček Štěpán  3 N Černý Jakub [K]  4 N Votoček Ondřej  5 N...
>>

Záznamy: 41 - 50 ze 284

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Vyhledávání

© 2014 Všechna práva vyhrazena.