Rádlo , 20 diváků | Rozhodčí: Šálek Patrik, Nagy Zdeněk, Nagy Lukáš

FK KOVO z.s.
2:2(0:0)
Tělovýchovná jednota Sokol Plavy

STŘELCI: 71. Matúška Matěj, 76. Farský Robert (pen.) - 57. Gregor Karel, 67. Gregor Karel (pen.)
15 N Trmal Matěj

Venkovní brzký ranní sobotní výjezd B ) mužstva na Rádlo. Místní KOVO je zkušené mužstvo se spoustou hráčů se zkušenostmi z vyšších soutěží. Na místním malém hřišti to navíc umí a jsou těžkým soupeřem pro každého.
Plavy s poměrně dobrou, mladou sestavou začínají dobře a přehrávají domácí. Spoustu soubojů a důrazná hra s obou stran. Šance se střídají na obou stranách, ale kupodivu poločasový stav zůstává 0:0.
Ve druhém poločase se prosazuje dobře hrající Gregor po dlouhém autu a dorážce na zadní tyči domácí branky. Za deset minut už vedeme o dvě branky, kdy znovu Gregor proměňuje penaltu po ruce domácích. Navíc domácí hráč je za hraní rukou vyloučen.
Dobře rozehraný zápas a 2brankové vedení nám domácí berou v rozmezí 5. minut okolo 70. minuty. Nejprve dorážka po centru a nedůrazu při bránění. Potom z penalty po lehce sporné ruce ve skluzu na pomezí pokutového území.
Další šance už gólem nekončí a zápas končí 2:2.
Dobrý bod z venkovního zápasu, ale po průběhu to mohlo být i lepší!!!
Příští víkend v neděli 15:30 doma Kokonín.