FK Přepeře : TJ Sokol Plavy 3:1 (2:0)

02.09.2019 22:55

31. 8. 2019 14:00

I.B třída východ

Tráva Přepeře , 50 diváků | Rozhodčí: Mach Ondřej, Dytrt Josef, Plíva Lukáš, Malena Martin

FK Přepeře

Střelci: 14. Tokan Filip, 28. Hlůže Nicolas, 71. Sedláček Marek
54. Plný David (pen.)

1B Nežádal Tomáš
2N Serbus Jakub
3N Černý Jakub
4N Votoček Ondřej
5N Trmal Matěj 80
6N Svačina Ondřej
7N Lejsek Lukáš [K]
8N Plný David
9N Rimský Jiří
12N Lubas Petr 46
11N Zonyga Štěpán 68

Náhradníci
10N Forman Matyáš
13N Jón Jiří 68
14N Prousek Vladimír 80
15N Pekař Pavel 46

Na obrovském hřišti a za úmorného vedra Plavy sehrály těžký zápas proti posílenému Přepeřskému B, které nastoupilo v zatím nejsilnější sestavě podzimu. Naopak Plavy po vydařeném startu postrádaly z různých důvodů až 8 hráčů základního kádru.
Zápas byl tentokrát pro nás trochu smolný a štěstí z úvodních zápasů nám tentokrát moc nepřálo. Domácí byli po celý zápas lepší na míči a kontrolovali hru, ale úvodní branku jim věnujeme po nedůsledném dohrávání jednoduché obranné situace. Druhou po pauze na občerstvení, kdy polovina mužstva ještě není v koncentraci na hru. Třetí branka po střele do tyče se odráží ven z branky, ale Tomášovi do zad a zpět do sítě. My naopak jednoduchou hrou máme ojedinělé šance, které ale trestuhodně neproměňujeme. Největší takovou je zahozená penalta Rimského. Druhou už naštěstí Plný proměnil a za stavu 1:2 tam bylo pár brejků, kdy při lepším zakončení jsme sahali po bodu. Třetí už zmíněná smolná branka, ale vše rozhoduje a je z toho první letošní prohra.

Dnes i přes prohru, ale nehodnotíme výkon úplně zle. Mužstvo poctivě plnilo taktické pokyny a poměrně dobře se za tropických podmínek pohybovalo. Při troše štěstí a proměněné penaltě to mohlo i bodově cinknout. Domácí byli dnes ale přeci jenom lepší a 3 body si zaslouží.

Příště doma sobota 17:00 doma lídr soutěže Albrechtice.