FK Přepeře : TJ Sokol Plavy "A" 3:1 (2:0)

20.10.2021 09:59

16. 10. 2021 14:00
I.B třída východ
Tráva Přepeře , 50 diváků | Rozhodčí: Kutílek Martin, Havel Tomáš, Vodička Jan

FK Přepeře
3:1(2:0)
Tělovýchovná jednota Sokol Plavy

STŘELCI: 15. Fingerhut Tomáš (pen.), 42. Prokopec Radim, 86. Martínek Petr (pen.) - 90. Zajíček Štěpán (pen.)
1 B Průcha Daniel
12 N Jelínek Jan         46
3 N Černý Jakub [K]
4 N Zajíček Štěpán
5 N Plný David
6 N Pátra Jakub
7 N Lejsek Lukáš
8 N Rimský Jiří          70
9 N Svačina Ondřej 60
10 N Toman Ladislav
11 N Brezar Ondřej
NÁHRADNÍCI
2 N Pekelský Ondřej         60
13 N Nosek Jindřich 46
14 N Gregor Karel 70

Sobotní prohra "se vztyčenou hlavou" v Přepeřích. Domácí posíleni o 4 hráče A ). A hlavně Fingerhut a brankář Čamrda byli rozdílovými postavami zápasu.
V prvním poločase poměrně vyrovnaná hra na obrovském domácím hřišti. Dobrá obrana z bloku s posouváním k těžišti hry a dodržování dohodnutého systému hry. Pochvala za bojovnost a běžecký výkon tentokrát za jedna. První branku inkasujeme po vymyšlené penaltě, kdy nejslabší článek zápasu rozhodčí Kutílek, otáčí faul na Jelínka a kupodivu všech nařizuje penaltu. To nám trochu bere chuť do hry. Postupem času se stále zlepšujeme a máme tři tutovky ze hry. Toman nájezd na branku z levé strany. Brezar podobnou situaci z osy hřiště. Velká šance Rimského.
Vše chytá vynikající domácí brankář. Těsně před poločasem inkasujeme po pěkné akci domácích ze strany sklepnutím před poloprázdnou branku a lehkou dorážkou.
Druhý poločas byl dneska naším lepším. Domácí nepouštíme takřka do ničeho a navyšujeme počet neproměněných šancí. Máme nejméně 4 další a v součtu s prvním poločasem jsme na šance jasně lepší než domácí, ale produktivita nám kazí dnešní dobrý výkon.
Dvakrát po centrech nedáváme velké příležitosti hlavou Brezarem a Gregorem. Navíc další nájezd aktivního Tomana chytá Čamrda. Další šanci tentokrát z pravé strany promarní Pekelský. Domácí za druhý poločas nemají nic až na chybu v rozehrávce Průchy, kterou trestají po faulu a další tentokrát oprávněné penaltě. V závěru je faulován dobře hrající Pátra a máme penaltu také my a konečně dáváme Zajíčkem branku, ale na víc už není čas.
Dneska pochvala i přes prohru. Pohyb, intenzita i zaujetí pro hru!!! Oproti minulému zápasu to je výkon o 200% jinde a kdybychom takto hráli se Mšenem výsledek byl zcela opačný. Dneska tomu chyběla pouze produktivita a zápasu by slušela minimálně remíza. O tom je ale fotbal, který nehrajeme na šance, ale na branky!!!  
Příští týden doma neděle 15:30 Jenišovice!

Zpět

Vyhledávání

© 2014 Všechna práva vyhrazena.