Titlbach Votoček Lédl Serbus
Toman Lupa Lejsek Forman
Prousek Rimský
( Jandura )

První přátelák jsme odehráli ve 12 lidech v Jablonném. Spoustu omluvenek v letním termínu dovolených apod. Přesto jsme poskládaly dobrou sestavu, ale s minimem možností ke střídání. Začátek výborný a do 20. minuty to mohlo být 3:0, ale neproměnily jsme šance. Hra se trochu vyrovnala a následné šance zůstaly nevyužity. Potom s přehledem zakončil Lupa a konečně dáváme branku. Těsně před poločasem po rohu zakončuje hlavou Lédl na poločasových 2:0 pro Plavy. Druhý poločas trochu ubral na tempu v teplém počasí a na začátku přípravy došel kyslík, ale hrálo se stále za mírné převahy Plavů. Tu zúročil v krásnou třetí branku opět Lupa, který levačkou trefil krásně z 20ti metrů roh domácí branky. 3:0 bylo jasných, ale po odstoupení Tomana a následně Rimského se utkání dohrávalo v početní převaze domácích a Ti také dokázali z ojedinělých protiakcí skórovat. Nejprve z jasného offsidu, kdy praporek v rukou domácího trenéra zůstal úmyslně dole a potom po pěkné akci, centru a hlavičce kdy jsme zaspaly v bránění a trochu tahaly nohy. Plavy také další šance měly, ale i ty největší zůstaly nevyužity a další branku nepřidaly. Celkově hodnoceno splnilo to kondiční účel a občas mělo i fotbalové parametry.

Trénink út + čt 18:00 + sobota přátelák doma KOVO. Čas bude upřesněn, ale chceme z různých důvodů změnu na dopoledne cca 10:30.