Plavy : Jilemnice 1:1 (1:1) - UMT Břízky

27.03.2018 12:29

24.3.2018 14:00 UMT Břízky

Plavy : Jilemnice 1:1 (1:1)

Branky: 27. Lupa  –  44. Metelka

Nežádal

Černý Jakub Jelínek Votoček Jón

Svačina(69.Balatka) Lédl(57.Červinka) Plný Toman

Černý Lukáš (85.Sitarčík) Lupa

Druhý jarní mistrovský zápas se hrál opět kvůli počasí a terénu na UMT v Břízkách. První poločas byl téměř celý v režii “domácích“ Plavů a hosté se převážně bránili a hrozili z ojedinělých brejků. Poměrně dobrou kombinační hrou se Plavy dostávaly do šancí, ale výborný Černý v brance Jilemnice všem pokusům odolával. Velké šance ze hry měl Toman, Černý, Lupa, ale i další hráči po standartních situacích. Dnes to bylo ale v koncovce velikánské trápení, které nás stálo 3body. Jedinou šanci využil ve 27.minutě aktivní Lupa po centru Lukáše Černého, když první tutovku znovu nedal, ale z dorážky už zavěsil. Jilemnice odolávala a minutu před poločasem po brejku Metelka se štěstím přes Tři obránce propálil k tyči Nežádala. Tím vytěžila za svůj výkon v první půlce z minima maximum.

Druhý poločas chtěly Plavy opakovat svoji hru a věřily, že promění šance a zápas zlomí. Opak byl, ale pravdou když nedokázaly navázat na předchozí hru a zápas se zvrhnul v oboustrannou nakopávanou. Opticky se hra vyrovnala a šance měli i hosté, ale většinou pálili z větších vzdáleností mimo branku. Plavy si brzkým střídáním trochu rozbily herní koncept a až na pár pološancí a standartek moc nehrozily. Naopak superšanci Jilemnice doslova zazdil kapitán Horáček, když nastřelil z malého vápna břevno místo poloprázdné branky. Stínem zápasu je zranění našeho Davida Lupy, který po tvrdě dohraném souboji léčí pravé koleno. Kdybychom proměnily jasné šance v prvním poločase mohly být 3body naše, ale na kdyby se fotbal nehraje a po superšanci Horáčka mohlo být i hůř…..

Bod tedy bereme a těšíme se na další kolo do Bělé v sobotu 16:00.

Tréninky stále ÚT a ČT 18:00 UMT Plavy.