Plavy - Rozstání 2:2 (1:2)

25.02.2020 16:43

První PÚ NE 23.2. 14:00 UMT Desná
Plavy - Rozstání 2:2 (1:2)

Nežádal
Jelínek Votoček Lédl Titlbach
Rimský Soukup Plný Toman
Brezar Prousek

Nežádal
Morávek Titlbach Batěk Černý (Jón)
Lubas Pekař Plný Svačina
Sitarčík Prousek

19 ks na první přátelák bylo hodně. Sestava rozdělena téměř na 1/2 a po 1 poločase si zahráli všichni. První zápas po zimě a bylo to z obou stran dost neučesané a se spoustou chyb. Plavy darovaly obě branky soupeři po chybách v rozehrávce na vlastní polovině a také dosti zbytečné penaltě. Na druhou stranu dopředu to bylo o poznání lepší a obě branky byly pěkné. Tomanova po kombinační akci Brezara a i přímák do šibenice Sitarčíka byl luxusní. Další pěkné šance zůstaly nevyužity. Takže remíza asi spravedlivá.
Stínem prvního zápasu jsou výrony kotníků Brezara se Sitarčíkem, kdy oba budou minimálně 2-3 týdny chybět. Snad stihnou alespoň částečně začátek soutěže.
Jinak až na počasí podařené utkání, které splnilo svůj účel v dané fázi zimní přípravy.

ÚT 18:00 trénink UMT Plavy
ČT 18:00 trénink UMT Plavy