Plavy - Velké Hamry B 1:10 (1:3)

30.07.2019 22:05

2. přátelký zápas letní přípravy v Plavech sobota 27.7. 10:30

Plavy - Velké Hamry B 1:10 (1:3)

⚽️Balatka

I.pol
Šikola
Černý Votoček Zajíček Titlbach
Balatka Lejsek Plný Šilhán
Sitarčík Prousek

II.pol. (Rimský, Jandura, Červinka, Gallyas, Forman, Šourek,
Trmal )

Nepovedený zápas s velice dobrým, mladým, běhavým i fotbalovým týmem. Počítaly jsme při nominaci s jiným soupeřem, ale KOVO zápas na poslední chvíli zrušilo a podobně na tom bylo i Hamrovské B, takže se nečekané derby nabízelo už v přípravě.
V prvním poločase to mělo ještě trochu parametry, ale po prostřídání 7lidí do toho druhého už se naše hra zhroutila. Od 65. minuty domácí odpadli úplně a stihli dostat do konce ještě 6 branek a potupná desítka byla na světě.
Je to nepříjemný výsledek, ale vzhledem ke kombinované sestavě a síle soupeře z něj není třeba dělat vědu a důležitější bude výsledek derby v soutěži. Real dostal 7 a Desná v Bělé třeba 8, takže příprava přináší výsledkově lecos.
Divizní Hamry opět disponují širším kádrem a z toho profituje logicky i VHB, které je tak jasným favoritem celé I.B.třídy.

Potřeba tréninkové docházky se ukázala naplno v sobotu, takže další program :
út 18:00 trénink Plavy
čt 18:00 trénink Plavy