Nežádal
Černý Jakub Jelínek Večerník (Bartoš) Jón
Svačina Plný Balatka (Jandura) Toman
Rimský Sitarčík (Gallyas)

Plavy hostily Brodské béčko a postavení v tabulce velelo domácím k zisku povinných 3bodů.
Opět se řešilo několik změn a absencí v sestavě a ta byla zase jiná oproti minulému týdnu.
Zápas za krásného počasí na domácím stadionu přilákal celkem hezkou návštěvu a ta čekala dobrý fotbalový zážitek.
Plavy měly celý zápas mírnou převahu a držely míč. Brod se bránil a podnikal ojedinělé protiútoky zejména aktivním Šefrem.
Domácí, ale nehráli dobře a nakopávali dlouhé míče a nehráli po zemi.
Aktivní byl hlavně Toman a po jeho akci také Rimský vstřelil první branku a poločas skončil pouze 1:0.
Druhý poločas se odehrával v podobném stylu a byla to celkem nudná podívaná hodná spíše okresní soutěži.
Dvě branky po dobrém výkonu vstřelil Toman, ale to je k pochvale domácích asi vše.
Za zmínku stojí dvě zranění a dva odvozy sanitkou přímo ze hřiště v rozmezí 15.minut.
Hostující hráč po srážce hlavami s tržnou ranou a otřesem mozku a náš Večerník s ošklivě otočeným kolenem.
Oběma hráčům přejeme brzké uzdravení a návrat na trávník.
Utkání se tímto notně natáhlo a dohrávalo z povinnosti, kdy hosté korigovali brankou na konečných 1:3.