SK Mírová pod Kozákovem : TJ Sokol Plavy "A" 1:5 (1:3)

Rozhodčí: Šedina Jan - Svatý Karel, Svatý Marek.'

SK Mírová pod Kozákovem
1:5(1:3)
Tělovýchovná jednota Sokol Plavy

STŘELCI: 10. Kůtek Tomáš - 26. Rimský Jiří, 38. Prousek Radim, 40. Rimský Jiří, 68. Rimský Jiří, 81. Pátra Jakub
14 N Průcha Daniel 86

Další vítězný zápas našeho A týmu, tentokrát v Mírové pK. Maličké hřiště dávalo očekávat soubojový těžký zápas. Domácí mají dobré výsledky a mladý perspektivní tým.
  První poločas začínáme dobře, kombinujeme a snažíme se dostat do zakončení. Dobré možnosti má Lupa a Balatka, ale branku dávají domácí po pěkné individuální akci středem hřiště projde hráč až do zakončení a dostáváme poměrně lacinou branku. My reagujeme zvýšenou aktivitou a vyrovnáváme Rimským po akci Pátry. Na 2:1 dává Radim Prousek po centru a nahrávce od M. Černého. Na 3:1 do poločasu ještě navyšuje aktivní Rimský po pěkném centru Lupy.
  Druhý poločas mají domácí dobrou 15. minutovku, kdy nás zatlačí a hlavně několik standartních situací je nebezpečných. Výborný Žanta a obrana vše vyřeší. Naopak z brejku 2 na brankáře dává hattrick Rimský po akci s Lupou. Do konce zápasu se hra zklidňuje a spěje k závěru. Ještě závěrem Zonyga obere Jíru jako žáčka a předkládá Rimskému, který je faulován v pokutovém území. Penalta = pátý gól a úspěšným exekutorem je Pátra.
   Dneska opět 6 absencí a hodně improvizovaná sestava, ale o to lepší výkon a výsledek.

Tento týden doma v sobotu ve 14:00 Desná!