SK Mírová pod Kozákovem : TJ Sokol Plavy "A" 3:5 (2:4)

Tráva Mírová , 80 diváků | Rozhodčí: Kadlec Václav, Brož René, Brož Kryštof

SK Mírová pod Kozákovem
3:5 (2:4)
Tělovýchovná jednota Sokol Plavy

STŘELCI: 34. Mach Lukáš, 41. Červinka Michal, 75. Mach Lukáš - 5. Lupa David, 8. Pátra Jakub, 20. Plný David, 35. Lupa David, 51. Lupa David
2 N Konopásek Jakub 63

Venkovní zápas v Mírové. Velmi úzké, hrbolaté a zvláštně nalajnované hřiště se zakloněnými brankami připomínalo seriál Okresní přebor. Domácí po vydařeném startu do soutěže dvakrát prohráli a v domácím prostředí chtěli opět bodovat.
Fantastický začátek zápasu, který dlouho nepamatujeme. Dáváme branku už v 5.minutě a to Lupa pěknou střelou z dvaceti metrů. V 8. minutě po centru Balatky zakončuje z voleje Pátra a dává svou první branku za Plavy a potvrzuje dobré výkony od začátku soutěže. Další branku dává Plný ve 20.minutě a je to 0:3. Domácí těžko hledají odpověď, ale po zbytečném faulu se výborně trefuje nejlepší domácí hráč Mach z trestného kopu. Obratem za minutu, ale trestá chybu domácího brankaře Lupa a je to znovu o tři branky. Po další lehkovážnosti v naší obraně znovu lacině inkasujeme a domácí kanonýr Červinka koriguje těsně před poločasem na 2:4.
Druhý poločas nebyla už taková divočina a na rozdíl od prvního to byl spíše boj. V 51. minutě korunuje svůj výkon Lupa svojí třetí brankou, kdy proměňuje slalom přes tři protihráče střelou na vzdálenější tyč. Domácí opět s mankem tří branek tlačí vše dopředu, ale nemá to moc hlavu a patu a Plavy zkušeně kontrolují hru i výsledek. Pár náznaků blokují obránci nebo Tomáš a zbytek končí daleko od naší branky. Menší korekce přichází v 75. minutě, kdy po sporném zákroku při standartní situaci dostáváme branku hlavou od výborného domácího kapitána Macha. Zbytek rozdrobí střídání a dobrá taktická hra hostí, kdy ještě neproměňujeme další šance, ale dnes nás to mrzet nemusí.
Hodnocení dneska pozitivní. Hlavně hattrick Lupy ukázal další možnosti tohoto nestárnoucího skvělého hráče. Jeho fotbalovost nám v minulých zápasech trochu scházela. Ostatní samozřejmě chválíme také, ale min. dvě branky po individuálních zbytečnostech v obranné fázi příště mohou mrzet. Tři branky jsme dnes rozhodně dostat nemuseli. Rozhodčí Kadlec + asistenti výborný výkon!

A ) SO 11.9. 17:00 doma Lučany
B ) NE 12.9. 16:00 doma Josefův Důl