SK Semily : TJ Sokol Plavy 2:0 (0:0)

21.10.2019 21:47

19. 10. 2019 15:30
I.B třída východ
Tráva č.1 Semily , 50 diváků | Rozhodčí: Honzejk Tomáš, Brycz Theodor, Šálek Jakub, Pánek Jaroslav

SK Semily, z.s.

Střelci: 70. Zelenka Lukáš, 90. Peškar Jaroslav

1 Nežádal Tomáš
2 Zajíček Štěpán
3 Jelínek Jan
4 Votoček Ondřej
5 Titlbach Lukáš 69
6 Lédl Martin [K]
7 Zonyga Štěpán 74
8 Plný David
9 Balatka David 59
10 Toman Ladislav
11 Rimský Jiří

Náhradníci
12 Svačina Ondřej 59
13 Lubas Petr 74
14 Trmal Matěj 69

Vyrovnaný remízový zápas v Semilech Plavy smolně prohrály.
Opět absence několika hráčů vinou zranění změnila výrazně sestavu.
V prvním poločase měli hosté tři velké šance, ale ani střela Tomana, zakončení Rimského ani hlavička Plného brankou neskončila. Domácí nebezpeční z brejkových situací, které ale řešili zbrkle a mnohdy ani nezakončili.
Druhý poločas bojovný a tvrdých zákroků zejména od domácích přibývalo, ale fotbalově to nebylo nic moc ani z jedné strany. Plavy sice dobře bránily, ale dopředu přestaly být nebezpečné. Domácí využili nesouladu v naší defenzivě po odstoupení Zonygy s krvavým zraněním v obličeji, kdy po centru a slabém zakončení se míč došoural k pravé tyči Tomáše a to prakticky rozhodlo zápas. Do konce se hosté snažili o vyrovnání, ale dnes to z jejich strany bylo dopředu nedobré a jalové. Poslední standartku ve všech hráčích ve vápně jsme neproměnili a z brejku 3 na Tomáše dostáváme 2 branku a je konec.
Dneska to na minimálně na plichtu bylo, ale nebyli jsme moc nebezpeční vpředu a dostali poměrně laciný gól, takže ve výsledku nemáme nic.
Následuje domácí derby s Hamry/B sobota 14:30.