2. 6. 2024 17:00, 19.kolo, OP. II. třída dospělých
Válek Marek48.
Prousek Radim56.
Fišer Petr58
.
Číslo utkání: 2023512A1A1906. Rozhodčí: Vasko Ivan – Mihalo Daniel, Javor Radek. Hřiště: Plavy. Diváků: 31.
14 N Černý Michal 80

Nedělní domácí zápas s vedoucími Jenišovicemi skončil nakonec 3:3, ale dalším mnoho šancí na obou stranách zůstalo nevyužito.
  První poločas lehce lepší hosté, ale dobře bráníme a jsme nebezpeční do brejkových situací. Inkasujeme jako první po ztrátě ve středu hřiště a protiakci hosté vykombinují až ke střele k tyči bezmocného Škalouda. Zvyšujeme tempo hry a máme šance Fišerem a další Svačinou, ale jejich velké možnosti nevyužíváme. Vyrovnání přichází koncem poločasu po penaltě Pekelského po faulu na Fišera. Bohužel ještě v poslední minutě inkasujeme po sérii chyb a rychlém kontru hostí. Poločas 1:2.
  Druhou půlku začínáme klasicky chybami a ztrátou těsně po rozehrávce. Hosté trestají střelou z dálky. Zlepšenou hrou v dalším průběhu zápasu si vynucujeme tlak a další šance. Naopak hosté trochu znejistí, ale přesto jsou nebezpeční z brejků. Snížení přichází zaslouženě po pěkné střele Radima Prouska levačkou z 20 metrů. Do pěti minut vyrovnáváme podobně. Tentokrát pěknou střelou z hranice vápna Petra Fišera. Zbytek zápasu se přelévá z jedné strany na druhou a šance mají oba týmy. Po jedné brance na obou stranách přichází týmy kvůli offsidu. Další branka už do konce nepadne a konečným stavem je remíza 3:3.
  Dneska výborný výsledek s favoritem a zároveň nejlepším týmem soutěže. Naši hráči tentokrát zaslouží pochvalu. Vynikající výkon podal zejména brankář Škaloud.
  Tento týden na Nové Vsi v sobotu od 17:00.