T.J. VESKO Nová Ves n/N : TJ Sokol Plavy 2:3 (1:0)

Nová Ves , 35 diváků | Rozhodčí: Pokorný Matěj, Albl Václav, Srdinko Vladimír

T.J. VESKO Nová Ves nad Nisou z.s.
2:3 (1:0)
Tělovýchovná jednota Sokol Plavy

Střelci: 20. Strnad Štěpán, 74. Dvořák Jan - 69. Hnídek Josef, 71. Jandura Oldřich, 88. Říha Rudolf

14 Červinka Jaroslav

Vynikající výsledek i výkon naší rezervy na Nové Vsi. Do branky musel kvůli absenci Průchy David Šimčík. Jinak sestava velice dobrá a poprvé s novými hráči Hnídkem a Říhou. Pokud je Vám tento tandem povědomí správně hádáte trenérskou dvojici sousedních divizních Velkých Hamrů.
Hra byla po celý zápas pod naší kontrolou a držení míče mohlo být tak 70:30. Přesto ale prohráváme brankou mladého Strnada což je zase pikantní v tom, že se jedná o syna Pěnčínského Jardy Strnada, se kterým Hamry a Pepa sám úzce spolupracuje. Poločas 1:0. Ve druhém se rozjíždíme k obratu a hlavně zásluhou Hamrovského trojlístku Hnídek, Říha, Jandura, kteří dávají branky otáčíme skóre a zápas rozhodujeme v náš prospěch. Komplikací byla branka domácích na 2:2, ale Ruda v 88. minutě vše rozhodl.