TJ Lučany n/N : TJ Sokol Plavy 4:1 (0:1)

07.10.2019 22:54

6. 10. 2019 14:00
Okresní soutěž III.třída
Lučany , 20 diváků | Rozhodčí: Vasko Ivan, Kafka František, Štědrý Pavel

Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou

Střelci: 69. Korotvička Milan (vl.), 76. Hillebrand Petr, 82. Hillebrand Petr, 84. Hillebrand Petr - 23. Plný David

1 Šikola Jiří
2 Průcha Daniel
3 Korotvička Milan
4 Jón Jiří
5 Lorenc Tomáš
6 Lubas Petr
7 Šimerda Daniel
8 Kouřil Jan [K]
9 Plný David
10 Doleček Pavel 26
11 Jandura Oldřich

Náhradníci
12 Fojtík Libor
13 Wild Jaroslav 26
16 Matoušek Roman

Třetí prohra B v řadě tentokrát v Lučanech s místním B. Opět trochu těžko se rodící sestava a nakonec 12 statečných. Improvizace v obraně kde hraje solidní zápas brankář Průcha.
V brance po dlouhé době dnes Jiří Šikola. První poločas Plavy mírně lepší a převahu zužitkuje Plný na poločasové vedení 0:1. Komplikace v podobě svalového zranění nutí k jedinému možnému střídání nestárnoucího Wilda za Dolečka.
Druhý poločas postupně odcházíme fyzicky a mladší domácí nás začínají přehrávat. Po nezaviněné srážce s brankovou konstrukcí navíc Kouřil hraje s bolestivě naraženým ramenem.
Odoláváme do cca 70. minuty, kdy přichází vyrovnání a další branky inkasujeme v poslední desetiminutovce. Trochu kruté 4:1, ale vzhledem k rozložení nám ubývajících sil asi spravedlivé.
Dnes i přes výsledek celkem solidní úroveň, ale zoufale chybí fyzička a některým i trochu zdraví. Máme tento týden spoustu absencí v obou týmech z důvodu nemocí. Tak doufejme v uzdravení a doplnění kádru na příští domácí zápas v neděli s Novou Vsí od 14:00.