TJ Sokol Bozkov : TJ Sokol Plavy "A" 2:5 (0:1)

20.09.2021 21:32

19. 9. 2021 16:00
I.B třída východ
Tráva Bozkov , 60 diváků | Rozhodčí: Kutílek Martin, Adam Václav, Mach Ondřej, Horáček Josef

Tělocvičná jednota Sokol Bozkov
2:5 (0:1)
Tělovýchovná jednota Sokol Plavy

STŘELCI: 68. Hoffmann Vojtěch, 77. Farský Pavel (pen.) - 28. Brezar Ondřej, 48. Lupa David, 50. Rimský Jiří, 74. Lupa David, 83. Rimský Jiří (pen.)
16 N Trdla Josef        72

Venkovní nedělní zápas v Bozkově. Domácí neprožívají dobrou sezonu. Navíc na tento zápas ještě oslabeni o několik hráčů.
Začínáme sebevědomě a na malém místním hřišti hrajeme dobře kombinačně. Domácí přehráváme, máme šance, ale nemůžeme se prosadit gólově. To se mění až ve 28. minutě kdy z 20metrů napřahuje Brezar a poměrně lehká střela končí v domácí síti po lehkém podcenění domácího brankáře. Do poločasu ještě spalujeme další šance, ale skóre se už nemění.
Do druhého poločasu vstupujeme o poznání lépe. Prvních pět minut využíváme ke vstřelení dvou rychlých branek. Prosazuje se aktivní Lupa střelou na zadní tyč a vzápětí Rimský po pěkné akci s Plným. Vedení o tři branky nás uklidňuje až k lehce laxnímu výkonu v dalších minutách. Trest nás nemine, když podcenění akce domácích končí zbytečnou penaltou. Naštěstí za pět minut odpovídáme další brankou kdy opět Lupa po narážečce s Rimským navyšuje znovu náskok na rozdíl 3branek. Domácí potom ještě po další laxnosti v naší obraně znovu skórují na 2:4. V koncovce zápasu  nedotahujeme spoustu pološancí, až je faulován Rimský v pokutovém území. Penaltu sám s přehledem proměňuje a stanovuje konečný výsledek na 2:5.
Dneska by se dalo říct vzhledem k okolnostem povinné vítězství, ale nikdo v soutěži se sám neporazí, navíc na svém hřišti. Takže další skvělý zápas a hlavně výsledek a navíc i po sedmém kole zůstáváme  neporaženi!!! Tabulka se nám také začíná líbit.

Příští týden sobota 16:30 doma Albrechtice.
Následuje vložené úterý 16:30 venku Horní Branná.
Trénujeme ÚT + ČT už 17:30 !!!!