TJ Sokol Horní Branná : TJ Sokol Plavy 3:0 (1:0)

12.06.2018 12:09

10. 6. 2018 17:00

I.B třída východ

Tráva H. Branná , 100 diváků | Rozhodčí: Blaschke Jiří, Kvítek Michael, Bohata Antonín

14 N Fojtík Libor

Opět problémy s mominací. Mnohé absence změnily sestavu, která snad kromě prvních 2-3 kol nehrála nikdy ve stejném složení. Domácí Branná není zejména ve venkovním utkání naším oblíbeným soupeřem. Letos hraje výborně a patří jí po zásluze vedení v soutěži. Samotný zápas jsme, ale začali dobře a drželi domácí na uzdě a měli sami několik dobrých šancí k otevření skóre. Žádná se ovšem neujala a když se neprosazovali ani domácí, tak jsme jim hrubkou na polovině hřiště sami darovali branku do šatny na 1:0.
Druhý poločas jsme nazachytili dobrý start domácích a inkasovali 2branky po pěkných akcích do 60. minuty. Potom zase poměrně slušná hra a pokud hrajeme po zemi a nezbavujeme se zbrkle míče dá se hrát s každým. Další naše šance a pološance nedotahuje mnohdy ani k zakončení a ohrožení branky. Bez vstřeleného gólu tak nemůžeme pomýšlet na body.

Poslední kolo hrajeme doma s Bozkovem v sobotu od 17:00.
B dohrává sobotní nesehrané utkání se Smržovkou ve středu od 18:00 a v sobotu zajíždí na Novou ves od 17:00.

SOBOTA 16.6. po zápasech A + B ROZLUČKA v Dřevěnce!