TJ Sokol Jablonec n/J : TJ Sokol Plavy 0:7 (0:2)

30.09.2019 21:05

28. 9. 2019 16:00
I.B třída východ
Tráva Jablonec n.J. , 95 diváků | Rozhodčí: Blaschke Petr, Plíva Lukáš, Nestler Heinrich

TJ Sokol Jablonec nad Jizerou

Střelci: 21. Prousek Vladimír, 25. Rimský Jiří, 52. Prousek Vladimír, 59. Lédl Martin, 69. Plný David, 76. Toman Ladislav, 83. Lédl Martin

1 Nežádal Tomáš
2 Titlbach Lukáš
3 Zajíček Štěpán
4 Votoček Ondřej
5 Balatka David
6 Lédl Martin
7 Lejsek Lukáš [K] 64
8 Plný David
9 Prousek Vladimír 72
10 Toman Ladislav
11 Rimský Jiří

Náhradníci
12 Svačina Ondřej 64
13 Sitarčík Richard
14 Jandura Oldřich 72

Fantastický venkovní zápas na krásném hřišti za skvělého počasí odehrály Plavy v Jablonečku. Výsledek hovoří za vše a takové skóre navíc venku dlouho nepamatujeme.
Plavy tentokrát hrály na pět záložníků a jednoho dnes výborného Vladimíra na hrotu. Domácí naopak letošní sezonu nezáří a dneska to potvrdili na plné čáře.
První branka padla po akci na jeden dotek po ose Zajíček, Toman a zakončující Prousek a byla opravdu výstavní. Další branku vetřeli hlavou Rimský po standartní situaci. Domácí neměli v první půlce skoro nic a další šance Plavů zůstaly nevyužity.
Druhý poločas začali domácí lehkým náporem, ale bez zakončení a po chvilce jim třetí brankou vzal Prousek jakékoliv naděje na obrat. A zase to byl krásný gól - střela z 20 metrů do šibenice domácí branky. Po zbytek zápasu už Plavy dominovaly a přidávaly další branky. Dvakrát se zapsal do listiny střelců netradičně Martin Lédl a po jedné brance dali tradičnější střelci Toman a Plný.
Hodnocení dnes snad ani není potřeba a pochvalou pro mužstvo je výsledek samotný. Úkolem trenéra bude tento týden poschazovat hráče z pomyslné hrušky a s pokorou se připravit na domácí zápas s letos také nevýrazným Bozkovem v sobotu od 16:00.