TJ Sokol Jenišovice : TJ Sokol Plavy "A" 1:5 (0:1)

Rozhodčí: Zboroň Petr - Novák Adam, Urban Václav.

TJ Sokol Jenišovice
1:5 (0:1)
Tělovýchovná jednota Sokol Plavy

STŘELCI: 85. Kamenský Vlastislav - 4. Nosek Jindřich, 52. Zajíček Štěpán (pen.), 57. Brezar Ondřej, 78. Lupa David, 86. Pátra Jakub
15 N Lejsek Lukáš

Předposlední zápas sezony v Jenišovicích. Ve čtyři hodiny to moc nevypadalo, že se tam hraje zápas krajské soutěže. Nepřipraveno skoro nic a hráčů domácích taky poskrovnu.
V podobném duchu se nesl celý zápas. Domácí v hodně  improvizované sestavě od začátku neměli šanci na jakýkoliv náznak úspěchu. Plavy celý zápas lepší a byla jen otázka kolik branek soupeři nasází. V prvním poločase dáváme pouze jednu branku Noskem po akci Pekelského ze strany.
Druhý poločas už jsme produktivnější a přidáváme další čtyři branky. Nejprve Zajíček z penalty na Lupu. Potom Brezar po centru Lupy. Další sám nejlepší hráč Lupa po samostatné akci. Pátou branku střílí Pátra po pěkné samostatné akci z levé strany. Konečnou podobu výsledku dáváme chybou a kuriózním gólem, kdy Průcha nastřelí Zajíčka a dorážka domácích je skoro vlastní brankou na 1:5.
Příští týden sobota 14:30 doma Držkov v posledním zápase sezony.
Dokopná o týden později 18.6. po zápase B) také z Držkovem.