TJ Sokol Plavy "A" : TJ Albrechtice /Jiřetín 6:1 (3:1)

30.09.2021 22:40

25. 9. 2021 16:30
I.B třída východ
Tráva Plavy , 100 diváků | Rozhodčí: Šnýdl Radovan, Kořínek Lukáš, Kraus Stanislav

Tělovýchovná jednota Sokol Plavy
6:1(3:1)
TJ Albrechtice v Jiz.horách/Jiřetín

STŘELCI: 12. Lupa David, 24. Lupa David, 30. Rimský Jiří, 49. Prousek Vladimír, 63. Plný David, 70. Rimský Jiří - 25. Purm Marek
15 N Tolvaj Ladislav 74

Velmi dobrý domácí zápas s nebezpečnými Albrechticemi skončil 6:1. A to ještě nedal brankář Nežádal penaltu v 89. minutě. nevadí snad příště. Albrechtice dnes pouze v 11 lidech a kromě Purma na hrotu bez nebezpečnějšího hráče. Plavy celkem v poklidu celý zápas lepším týmem a zaslouženě vítězí. Branky Lupa po centru Tomana. Lupa znovu po rohu opět Tomana. Rimský po pasu za obranu od Radima Prouska. Ve druhém poločase Plný utaženou střelou z hranice vápna. Vladimír Prousek po kombinaci s Tomanem. Na závěr ještě Rimský dorážka střely Tomana. Dnes velká pochvala pro všechny hráče.