TJ Sokol Plavy "A" : TJ Lučany nad Nisou 2:1 (2:0)

14.09.2021 00:24

11. 9. 2021 17:00
I.B třída východ
Tráva Plavy , 100 diváků | Rozhodčí: Klement Martin, Bohatý Ondřej, Plátková Andrea

16 N Gallyas René       86

Domácí zápas s Lučany, které mají letos výborný vstup do sezony.
Dal se očekávat vyrovnaný, těžký zápas jako vždy s tímto soupeřem a tak to také bylo.
Vyrovnaná hra v úvodu zápasu bez větších šancí. Z první vážnější situace už v 8.minutě dává branku Prousek, když po drobné chybě obránce vybojuje míč a z rohu pokutového území přehazuje brankáře na zadní tyč. Moc pěkný a důležitý gól na 1:0. Další šance na obou stranách hřiště, ale bez využití. Druhou branku zařizuje také Prousek, když je faulován při zakončení v pokutovém území a je z toho penalta. Tu proměňuje zkušeně Rimský a vedeme 2:0. Do poločasu ještě odstupuje se svalovým zraněním Konopásek a nahrazuje ho Pekelský. Velké šance už nevidíme a poločas končí za stavu 2:0.
Druhý poločas už nenastupuje s tržnou ranou na noze také Jelínek a nahrazuje ho Nosek. Hra je opticky na straně mírně lepších Lučan, ale dobře hrající obrana a Nežádal v brance nepouští hosty k vyloženým šancím. My vyrážíme z každé možné situace do brejkových situací, ale k velkému ohrožení Sobotíka v brance to nevede. V čase okolo 70. minuty stupňují hosté tlak a několika standartními situacemi po sobě ohrožují naši branku, ale Nežádal vše chytá. V 75. minutě opět Tomáš šanci hostí chytá, ale na šikovnou dorážku Sobotíka už nestačí a je to 2:1. Závěrečná čtvrthodina je o naší vůli ubránit výsledek a daří se to celkem dobře. Hosté už větší šanci ve zbytku zápasu nemají. Škoda ještě trochu zbytečného vyloučení Titlbacha po 2ŽK za faul na 1/2 hřiště. Je to za tři body i když žádný super výkon to dnes nebyl, ale lepší 3body v tabulce než dobrý fotbal za 0!!!

Příští týden v neděli 16:00 v Bozkově!