13 N Pekelský Ondřej 72
14 N Nosek Jindřich        72
15 N Gregor Karel        39
16 N Jandura Oldřich

Tradičně fyzicky těžký zápas proti Smržovce. První poločas bez větších šancí na obou stranách. Naše branka po vysunutí Prouska Plným, který se v samostatném nájezdu nemýlil a krásnou kličkou brankáři dává branku na 1:0. Spoustu tvrdších zákroků a nervozita na hřišti. Zranění Votočka a obnovení zranění Lejska nás nutí střídat dvakrát už v prvním poločase.
Druhá půle začíná nesmyslným zákrokem Gregora, který dostává rovnou ČK. A obraz hry má logický průběh. Hosté potřebují vyrovnat a navíc proti deseti, takže tlak na naší obranu se stupňuje.
Naši hráči, ale bojovností a zápalem do hry nepouští Smržovku k vyrovnání. Máme také štěstí a Tomáše v brance, ale čas ubíhá a vypadá to na tři body.
Veškeré otěže zápasu ale bere do rukou rozhodčí Paulus, který píská nesmyslnou penaltu v 91.minutě, kterou promění Szirti a je to nakonec 1:1.
Obvykle se nepatlám v rozhodčích, ale když jsem viděl delegaci měl jsem radost. Teď už ji nemám. Takhle zkušený krajský rozhodčí odpíská něco co by nebylo faulem ani ve hřišti, natož na penaltu a v 91.min?!?!?

A ) SO 17:00 do Mírové
B ) SO 15:00 do Zásady