TJ Sokol Plavy "B" : FK Jiskra Mšeno-Jablonec 1:2(0:2)

17.05.2023 22:16

17. 5. 2023 18:00
Okresní přebor II.třda
Plavy , 50 diváků
Rozhodčí: Vlček Miroslav - Gajdács Jan, Exner David.

Tělovýchovná jednota Sokol Plavy, spolek
1:2(0:2)
FK Jiskra Mšeno-Jablonec n.N., z.s.

STŘELCI: 86. Lála Marek - 20. Hujer Štépán, 26. Slobodianiuk Serhii
1 B Žanta Pavel
13 N Lubas Petr
3 N Černý Jakub
4 N Černý Michal
5 N Šourek Jan
6 N Rimský Jiří
7 N Šimerda Daniel [K]
8 N Pátra Jakub
16 N Prousek Radim
10 N Mucska Daniel         38
11 N Jandura Oldřich 61
NÁHRADNÍCI
12 N Jón Jiří
2 N Svačina Ondřej 61
14 N Balatka Zdeněk 38/50
15 N Lála Marek          50

Středeční dohrávka se Mšenem B). Oba soupeři pojali zápas v týdnu bez výraznějšího posílení z A) mužstev. Podle toho to také vypadalo na hřišti. Hrál se fotbal nevalné úrovně.
  V prvním poločase začínáme dobře a máme převahu, ale bez využití a to je prakticky obraz celého zápasu. Okolo 20.minuty darujeme soupeři dvě branky po hrubých chybách obrany, kdy dostáváme branky prakticky do prázdné. My svoje další šance zahazujeme a nutno podotknout, že vynikající výkon podal brankář Mšena!
  Druhý poločas máme hned ve 49. minutě penaltu, ale Rimský tentokrát zaváhal. Dále se tlačíme, ale zároveň Mšeno chodí do otevřené obrany a má množství šancí zápas rozhodnout. Výborně vše pochytá naopak Žanta v naší brance. Snižujeme v 86. minutě aktivním Lálou a máme do konce ještě dvě superšance, které ale chytá brankář a tak ztrácíme zápas, který bychom neměli doma s takovým soupeřem prohrávat.
Stínem zápasu jsou také dvě těžší zranění na delší dobu léčby. Mucska vazy v kotníku a Zdeněk Balatka zranění svalového charakteru.

V neděli doma v 16:00 Železný Brod B).