TJ Sokol Plavy "B" : FK Jiskra Mšeno-Jablonec n.N 2:3 (1:1)

23. 8. 2020 16:00 - Okresní soutěž III.třída
Plavy , 50 diváků | Rozhodčí: Kafka František, Vasko Ivan, Štědrý Pavel

Tělovýchovná jednota Sokol Plavy
2:3 (1:1)
FK Jiskra Mšeno-Jablonec n.N., z.s.

Střelci: 44. Balatka David, 47. Rimský Jiří - 5. Obršlík Jakub, 60. Kobylka Vojtěch, 69. Svoboda David
14 Fojtík Libor              76

První mistrovské utkání sehrálo také B mužstvo. Pro některé hráče to byl křest ohněm, protože díky dlouhé Covid pauze byli na hřišti po velmi dlouhé době a je potřeba zmínit, že to bylo trochu znát. A to nejen po fyzické stránce, ale také fotbalově. Je to vše potřeba lehce dotrénovat a bude to znovu OK. Proti tradičně silnému Mšenu to ale dnes bylo po většinu zápasu poměrně solidní a jen díky zoufalé koncovce se nevyhrálo. Hlavně v prvním poločase to mohlo být 5:1 a nikdo by se nedivil. Hodně toho zazdíme samy a je také potřeba zmínit skvělého Braniše v brance Mšena. Druhý poločas podobný průběh, ale od cca 60 minuty žalostně dochází síly a hosté přebírají zápas a otáčí skóre.
Dneska je to velké škoda, protože se dalo Mšeno po dlouhé době reálně porazit. Na druhou stranu pokud budeme k zápasům přistupovat takto budeme se jenom zlepšovat. Zkusme si najít čas a potrénovat !!!
Opět jsme také zvedli úroveň klasického vesnického fotbalu a to dnes poločasovým vystoupením mažoretek v níže uvedené ukázce.

Příští týden v sobotu od 17:00 na Nové Vsi.