12 N Doleček Pavel 82
13 N Čermák Jakub 46
14 N Balatka David 60
15 N Prousek Vladimír 60

Druhý zápas B )  doma. Po vynikajícím prvním kole se čekalo, jak si poradí s mnohem lepším soupeřem, kterým Brod bezpochyby byl.
První poločas ve znamení tlaku hostí, kteří jsou na těžkém terénu lepší a jen díky vynikajícímu Průchovi v brance je stav 0:0.
Druhý poločas už byl vyrovnanější. Šance se střídali na obou stranách. Po vydatném dešti posledních dnů se taky zhoršuje terén. V 60. minutě oživují domácí hru Prousek a Balatka a zdá se to být rozhodující, protože právě Prousek rozhoduje jedinou brankou zápasu o výhře domácích 1:0.
Dneska opět skvělý výkon všech hráčů. Mužem zápasu výborný Průcha. Chci taky pochválit rozhodčí v čele s Rudolfem, kteří velmi dobře zvládli zápas na rozdíl od jejich sobotních kolegů.
SO 15:00 do Zásady