TJ Sokol Plavy "B" : T.J. VESKO Nová Ves n/N 2:4 (0:2)

Plavy , 80 diváků | Rozhodčí: Sukhan Vasyl, Diringer Petr, Lebeda Karel

Tělovýchovná jednota Sokol Plavy
2:4(0:2)
T.J. VESKO Nová Ves nad Nisou z.s.

STŘELCI: 89. Jandura Oldřich, 57. Lupa David - 16. Halama Ladislav, 29. Strnad Štěpán, 66. Strnad Štěpán, 84. Strnad Štěpán

12 N Šikola Jiří 70

Nepovedený zápas B předznamenala už příprava na zápas, kdy se omluvilo z různých důvodů 15hráčů. Takže sestava se rodila poměrně těžko. Nakonec 12 statečných a z toho 3 brankáři, kdy chytal Néža a Dáňa s Šikim se prostřídali na beku. Soupeř se ukázal velmi fotbalovým a důrazným a poločas vyhrál 2:0. Domácí se ve druhé půli snažili a branka Lupy na 1:2 dávala možnosti k obratu, kdy zbývalo ještě hodně času. Ale hosté zkušeně bránili a z brejků nám dal další 2 branky. V závěru korigoval Jandura na konečných 2:4. Tři branky hostí nám dal mladý, teprve 15letý Strnad, který na ty roky úplně nevypadá, ale i tak odehrál ve svém věku výborný zápas. Příští kolo v neděli na Smržovku B.