TJ Sokol Plavy "B" : TJ Sokol Držkov 2:6 (2:1)

Rozhodčí: Svoboda David - Fišer Petr, Fišer Lukáš.

Tělovýchovná jednota Sokol Plavy, spolek
2:6(2:1)
TJ Sokol Držkov

STŘELCI: 9. Jandura Oldřich, 25. Rimský Jiří - 37. Štěpán Pavel, 55. Hájek Matěj, 65. Vaníček Matěj (pen.), 75. Štěpán Pavel, 84. Štěpán Pavel, 89. Kratochvíla David
14 N Harik Gustav         76

Domácí zápas rezervy nabídl dva rozdílné poločasy. Nejprve hrajeme my a zápas máme pevně pod kontrolou. Vedeme po krásných brankách Jandury nájezdem z levé strany a Rimského z trestného kopu. Máme další šance, ale neproměňujeme. Hosté nebezpeční z brejků a po naší laciné ztrátě jedním takovým dávají na kontaktních 2:1.
   V poločase nastává zásadní problém pro naši hru. Oba dva střední hráči Šimerda a Pátra odstupují pro zranění a naše hra po přeskupení a prostřídání postrádá úplně vše. Je to jeden velký chaos. Všichni všude a nikdo nikde, jako předžáci poprvé na hřišti. Zkušený Držkov toho využívá a dostáváme 5 branek za poločas z brejkových situací a velkého podčíslení naší hry směrem do obrany.
Velké množství individuálních chyb a polozraněný Šikola v brance.
   Výsledek II. poločasu hovoří za vše a jen ukazuje problém v užším kádru a důsledku přístupu některých nepřítomných hráčů.

Tento týden na Nové Vsi sobota 14:00.