TJ Sokol Plavy : T.J. VESKO Nová Ves n/N 7:5 (3:2)

17.10.2019 17:01

13. 10. 2019 14:00
Okresní soutěž III.třída
Plavy , 58 diváků | Rozhodčí: Pokorný Matěj, Srdinko Vladimír, Pakula Erik

T.J. VESKO Nová Ves nad Nisou z.s.

Střelci: 25. Prousek Vladimír, 24. Lupa David, 8. Jandura Oldřich, 74. Lorenc Tomáš, 57. Prousek Vladimír, 49. Prousek Vladimír, 56. Prousek Vladimír - 44. Dobosh Vasyl, 26. Malcoci Gregore, 63. Malcoci Gregore, 88. Strnad Štěpán, 53. Vaynahiy Yuriy

1 Šikola Jiří
2 Votoček Ondřej
3 Korotvička Milan
4 Jón Jiří [K]
5 Lorenc Tomáš
6 Lubas Petr
7 Šimerda Daniel
8 Titlbach Lukáš
9 Prousek Vladimír
10 Lupa David 70
11 Jandura Oldřich

Náhradníci
12 Morávek Lukáš
13 Fojtík Libor 70

Po třech porážkách konečně výhra proti Nové Vsi.
Sestava se opět nerodila lehce a poskládali jsme pouze 12 hráčů a bylo to nakonec akorát, kdy po odstoupení Lupy naskočil Liborky a ostatní museli držet celý zápas a někteří i dva po sobotě.
Nová Ves výborná dopředu, ale trochu děravá do obrany. Je to trochu asi i náturou jabloneckého "Bulharska", které má v mužstvu pouze pás českých krajánků. Ale dopředu na těžkém terénu jsou opravdu výborní.
Domácí začali skvěle, dobře drželi míč a kontrolovali hru a hlavně Lupa vytvářel spoluhráčům jednu šanci za druhou. Za 25. minut vedeme 3:0 a nemá to chybu. Potom lehce podceňujeme situaci a hosté po chybách v naší obraně snižují až na 2:3 do poločasu.
Druhý poločas podobný průběh, ale po odstoupení Lupy nás Ves začíná přehrávat a nám nezbývá než bránit a vyrážet do protiútoků. To se dneska, ale daří skvěle a hlavně neudržitelný Prousek si dělá z hostujících obránců trhací kalendář a dává dnes 4 branky a potvrzuje výbornou formu posledních týdnů.
Krásnou branku dává taky Lorenc střelou do šibenice. Dobře dnes také Šikola v brance a i když dostal 5 branek další pochytal a přispěl tak k divoké výhře.
Pro diváky dnes super 12 branek a spoustu dalšího...
Příště v sobotu do Josefáče!