TJ Sokol Plavy : TJ Sokol Bozkov 4:2 (2:1)

20.06.2018 23:02

16. 6. 2018 17:00

I.B třída východ

Tráva Plavy , 50 diváků | Rozhodčí: Špáta Vladimír, Obršlík Jakub, Pokorný Matěj

Poslední zápas sezony pro na A mužstvo. Souběžně hraný zápas B týmu rozdělil počet použitelných hráčů po 13 na oba zápasy. Hostům se jarní část sezony vůbec nepovedla a také u nás to nebylo úplně ono. Plavy tak poměrně v klidu dokráčely ke třem povinným bodům a udělaly radost sobě i fanouškům před následnou dokopnou. Dobrý výkon celého mužstva a nadstavba v podobě pěkných branek od uvedených střelců. Celý tento ročník končíme na pěkném pátém místě a už vyhlížíme nový. Přes obrovskou jarní marodku a zhuštěný program Plavy odehrály soutěž kvalitně a potvrdily letitou příslušnost do krajských soutěží i se širším kádrem, než se zdálo že bude potřeba. Následuje zasloužené volno a následně příprava na nový ročník. Budeme se přes léto snažit naše řady rozšířit, doplnit a zkvalitnit, tak se nechme překvapit co se podaří z rozjednaných hráčů dotáhnout do konce?

Střelci: 25. Toman Ladislav, 38. Rimský Jiří, 79. Sitarčík Richard, 89. Lédl Martin - 36. Šída Jiří, 63. Maleček David

1 B Nežádal Tomáš
2 N Plný David