Náhradníci
12 N Jandura Oldřich 46/72
13 N Meisl Ivo 46
14 N Jelinek Jaroslav 72

Poslední zápas jarní části. Dobrý nástup a za 8.minut to bylo 2:0 a zdálo se být jasno. Opak byl pravdou a to zejména po zbytečném a od rozhodčích trochu necitlivém vyloučení Rimského už ve 25. minutě. Hosté přijeli s dobrým týmem a v početní převaze Plavy výrazně přehrávali. Dlouhou přesilovku však využili pouze jednou a to z rohového kopu hlavou Svobodou ve 29. minutě. Dlouhé oslabení hrály Plavy zkušeně z obrany a vyrážely do brejků, které ale trestuhodně neproměňovaly. Janov nakonec branku také nevstřelil a domácí ubojovali zaslouženou výhru, která je ale stála hodně sil. Pochvalu dnes zaslouží kromě Jiřího ČK všichni hráči za přístup k utkání a maximální bojovnost. Tři výhry za sebou v posledních kolech soutěže nás opravňují ke spokojenosti a potvrzují význam B mužstva jak pro hráče samotné tak pro celkovou sportovní kvalitu klubu.