TJ Sokol Plavy : TJ Spartak Smržovka 2:5 (2:0)

Plavy , 68 diváků | Rozhodčí: Purm Marek, Ježek Daniel, Šálek Patrik

Tělovýchovná jednota Sokol Plavy
2:5 (2:0)
Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka

Střelci: 24. Jandura Oldřich, 34. Rimský Jiří - 67. Skalický Filip, 89. Kedroň Lukáš, 73. Polák David, 62. Vodička Dušan, 76. Vodička Dušan

12 Doleček Pavel 76

Druhá prohra Béčka v řadě. Tentokrát nepochopitelným výpadkem ve druhém poločase.
Domácí vedli 2:0 po první půli a mohli ještě další branky přidat. Nic nenaznačovalo, že by dnes neměli brát jasnou výhru. Opak byl, ale pravdou když Smržovka šikovně prostřídala a nasázela na naše unavené borce mladíky 16-17 let a začali se dít věci...pět branek za poločas navíc v domácím zápase je ale opravdu hodně!!!
Neobstojí přitom ani výmluva na skoro 10 chybějících hráčů.
Už samotná nominace lecos naznačovala a řádně rozčílila domácí trenéry. Výsledek a především II. poločas, ale předčil veškerá očekávání. Po třech kolech to bylo na postup a o velká gesta nebyla v kabině nouze! Teď se ukáže jestli už samotným základním přístupem k fotbalu patříme do takového "nejnižšího" patra okresního fotbalu. A to vůbec nesnižujeme výkon Smržovky a gratulujeme ji k první výhře.
Příští týden v neděli do Lučan a pokud se nechytíme za nos bude to pěkný výprask!!!