FA Jablonec U18 : TJ Sokol Plavy 1:1(1:0)

2. 3. 2024 10:00, 5.kolo, skupina B Pohár FAČR-LKFS muži

TJ Sokol Plavy
1:1(1:0)
Rubeš Patrik 15.
Prousek Vladimír 77.
Číslo utkání: 2023510Z1B0503. Rozhodčí: Kobylka Vojtěch – Nagy Zdeněk, Nagy Lukáš. Hřiště: UMT Mozartova. Diváků: 10.
15 N Fišer Petr         67

Čtvrtý zápas zimního poháru přinesl zajímavou konfrontaci s dorostem FK Jablonec nN U18. Zároveň to byl přímý souboj o druhé místo v tabulce, které by zaručovalo postup do další fáze soutěže.
  Začátek zápasu jsou lepším týmem domácí mladící, kteří jsou na tom velmi dobře pohybově i technicky, ale to se dalo čekat. Výsledkem byla inkasovaná branka v 15. minutě po chybách na pravé straně obrany. Postupem času se hra vyrovnává a také my ukazujeme dobré fotbalové momenty. Srovnáváme se s rychlostí zápasu a na naší straně jsou lepšími faktory hry osobní souboje a fotbalová zkušenost a přehled kombinační hry. Do poločasu máme několik šancí bez využití. Největší těsně před půlkou Lupa po pěkné individuální akci a střele bohužel pouze do tyče.
  Druhý poločas byl překvapivě v naší režii a pouze nemohoucností v koncovce se připravujeme o výhru. Velké šance máme snad ze všech herních situací. Brejková situace několikrát. Postupná kombinace. Roh a další standartní situace. Branky se dočkáme v 77. minutě po akci z pravé strany se zakončením Vl. Prouska. Do konce zápasu se tlačíme za výhrou, ale nedáváme ani 1000% šanci z malého vápna Pátrou a tak je konečným výsledkem remíza 1:1.
  Další program bude upřesněn v týdnu (1-2 PU)? Máme tři týdny do prvního MU doma s Turnovem 23.3..