TJ Sokol Plavy provozuje sportovní a kulturní činnost v obci Plavy již několik desetiletí. V posledních letech jsou provozovány sportovní oddíly zaměřené na fotbal, tenis a cyklistiku. Mezi další aktivity členů našeho spolku je pořádání kulturních akcí, jako jsou tradiční „Lety na saních“ či pořádání Sportovního plesu.

TJ Sokol Plavy provozuje několik areálů a sportovišť. Jedná se o fotbalové, tenisové, nohejbalové, hokejové hřiště a areál u bývalého skokanského můstku. Sauna v prostoru kabin fotbalového hřiště je každým rokem využívána v zimních měsících místními fanoušky saunování.

TJ Sokol Plavy má své cíle a záměry do budoucna, mezi které patří nejen reprezentace našeho spolku na sportovní scéně, ale i na té kulturní. Mimo sportovních akce, chceme pokračovat v pořádání kulturních a společenských akcí pro místní občany i širokou veřejnost. Je naší povinností pokračovat ve správě a údržbě sportovišť a nemovitostí, která jsou v našem dlouhodobém vlastnictví.

TJ Sokol Plavy chce svým přičiněním a konáním přispívat k zajištění kultury, sportu a pospojitosti místních občanů.

TJ Sokol Plavy si velmi váží všech svých členů. Jsme hrdi na dobrovolnou práci vedoucích osob jednotlivých oddílů, která je založena na svědomitosti a neutuchajícím sportovním nadšení.