O Nás

TJ Sokol Plavy provozuje sportovní a kulturní činnost v obci. V posledním roce jsou provozovány oddíly zaměřené na tenis , fotbal a cyklistiku. V roce 2015 bude opět pokračovat pozastavená činnost lyžařského oddílu a rekreačního sportu.

TJ Sokol Plavy provozuje několik areálů a sportovišť, mezi které patří fotbalové, tenisové, nohejbalové a hokejové hřiště. V provozu je také sál místní sokolovny, kterou využívá ZŠ a MŠ Plavy a fotbalisté v rámci zimní přípravy. Sauna v prostoru kabin fotbalového hřiště bude letos rovněž využívána v zimních měsících místními fanoušky saunování.

Sokolovna: V roce 2013 a 2014 proběhla na tomto objektu kompletní výměna střešní krytiny vč. zbourání nevyhovujících komínů, které byly v havarijním stavu. V dalších letech se předpokládá v postupné rekonstrukci pokračovat v závislosti na finančních prostředcích. Z kraje roku 2015 zde bude pořádán sportovní ples.

V roce 2015, pokud budou dobré sněhové podmínky, bude TJ Sokol Plavy pořádat tradiční recesistickou akci „ Lety na Saních“.

Účast na soutěžích, akcích:

Fotbalový oddíl:

Mužstvo A : 1.B. třída, Liberecký kraj, skupina východ

Mužstvo B : 3. třída okresního přeboru

Oddíl cyklistiky :

Závody v rámci Libereckého kraje a ČR. Výjezdy do vrchů a volná cykloturistika v okolí. A

Záměry do budoucna:

Pokračovat ve sportovní činnosti a reprezentaci TJ a Obce Plavy nejen ve fotbalových soutěžích. Dále pokračování ve správě sportovišť a údržby nemovitostí. Poskytování cvičebního sálu jednak pro ZŠ a MŠ Plavy i pro vyžití ostatních občanů a členů jednotlivých oddílů. Pořádání „Letů na saních“. Práce na oživení kulturních akcí pro veřejnost v sokolovně.

© 2014 Všechna práva vyhrazena.