Kohoutek Jiří 47.
Jón Jiří 74.
Fišer Petr 77.
Ferenc Patrik 85.
Číslo utkání: 2023512A1A1102. Rozhodčí: Stýbal Luboš – Kadlec Lukáš, Hekele Josef. Hřiště: Rádlo. Diváků: 20.
15 N Balatka Zdeněk 67

Venkovní zápas na Rádle s Kovem. Současně hrající A) nedával moc možností doplnění kádru. Přesto jsme postavili slušnou sestavu se třemi náhradníky. Nutno podotknout, že hřiště bylo za hranou regulérnosti a fotbal se hrát moc nedal.
  První poločas , ale i celý zápas je vyrovnaný a na místním malém hřišti nebývá nouze o branky. Domácí trestají naše hrubé individuální chyby v obraně. Naše šance naopak zahazujeme a tak je z toho poměrně jednoznačný poločasový výsledek 4:1.
  Naopak druhý poločas můžeme zlepšenou hrou dorovnat výsledek, ale pouze nemohoucnost v koncovce nám to nedovoluje. Šancí je spousta na obou stranách. Postupem času, ale hřiště nedovoluje skoro nic natož fotbal a tak je z toho nakonec divoká přestřelka 6:3 pro domácí.
  Tento týden poslední zápas podzimu doma v neděli od 14:00 s Držkovem.