FK Mšeno-Jablonec n.N. : TJ Sokol Plavy 9:1 (3:0)

19.02.2024 06:45

17. 2. 2024 10:30, 4.kolo, skupina B Pohár FAČR-LKFS muži

FK Mšeno-Jablonec n.N.
TJ Sokol Plavy

Bukvic Petr 9.
Nykrín Michael 30.
Nykrín Michael 44.
Obršlík Jakub 53.
Nykrín Michael 59.
Nagy Adrian 70.
Obršlík Jakub 74.
Nykrín Michael 81.
Pekelský Ondřej (penalta) 86.
Nykrín Michael 89.

Číslo utkání: 2023510Z1B0402. Rozhodčí: Nagy Zdeněk – Třešňák Vojtěch, Hruška Martin. Hřiště: UMT Mšeno. Diváků: 20.
1 B Průcha Daniel
2 N Vít Ondřej
3 N Svačina Ondřej
4 N Kysel Pavel
5 N Svoboda David
6 N Pekelský Ondřej
12 N Šourek Jan        60
8 N Pátra Jakub
9 N Prousek Vladimír
10 N Lupa David [K]
11 N Jodas Matěj
7 N Černý Michal
13 N Balatka Zdeněk 60

Další zápas poháru LKFS a zároveň zimní přípravy ve Mšeně přinesl nepříjemný výsledek a lehkou okresní ostudu. Všechno vychází z neskutečného množství absencí. Na termín zápasu se omluvilo z různých důvodů až 15 hráčů a další dva nedorazili nečekaně v samotný den zápasu. Takže jsme odehráli takto náročný zápas pouze ve 12 lidech a s notnou výpomocí B) mužstva.
  Samotný zápas lze rozdělit na výkon do cca 60minuty a zbytek. První část ještě snesla jakési měřítko jak fotbalově i běžecky, ale zbytek byl velký chaos. Úbytek sil + nemožnost většího střídání + morálka z průběhu zápasu! Výsledkem je 5 zbytečných branek jako přes kopírák. Laciná ztráta individuální nebo při jednoduché kombinaci a brejk ve velkém přečíslení. Musíme, ale taky ocenit dnešního soupeře, který byl téměř kompletní, hraje o soutěž výše a dnes byl vynikající. Zejména útočníci Obršlík s Nykrínem přesahují možná krajský fotbal. S takovým mužstvem se můžeme poměřit, ale v kompletnějším složení a v jiném časovém úseku sezóny.
  Dnes to bylo běžecké cvičení a ukázka rychlého a důrazného fotbalu. Snad jen výborný výkon brankáře Průchy nám udělal trochu radosti. Chytil snad deset dalších šancí a ukázal, že tam nás bota tlačit nebude!

Pokračujeme dalším týdnem zimní přípravu. V sobotu v Desné 10:30 také dalším zápasem poháru s místním klubem.