24. 2. 2024 10:30, 3.kolo, skupina B Pohár FAČR-LKFS muži

Svoboda David 43.
Mihálik Matěj 45.
Lupa David 66.
Rimský Jiří 82.

Číslo utkání: 2023510Z1B0302. Rozhodčí: Kobylka Vojtěch – Fišer Petr, Fišer Lukáš. Hřiště: UMT Desná. Diváků: 102.
16 N Balatka Zdeněk 74

Další pohárové utkání zimní přípravy. Tentokrát v Desné s místním klubem. Sestava tentokrát o poznání kvalitnější než minulý týden. Omluvenek pomalu ubývá a tím se vylepšuje možnost vyzkoušet různé varianty sestavy a hlavně posunout systémové návyky hry.
  Dnes jsme odehráli dobrý zápas a domácí jsme přehrávali prakticky celý zápas. Dominantní byla především záložní řada, ale jistotu předvedla také defenziva. Lehce nás zlobí efektivita směrem dopředu. Pokud bychom v tomto byli dnes lepší dali jsme dalších x branek! Lehký diskomfort máme také při bránění standartek ze vzduchu! To jsou věci na které je třeba se zaměřit ve zbytku přípravy. Jinak tomu dnes není moc co vytknout.
  První branku dává Pekelský po akci Lupy při lehké chybě brankáře. Potom inkasujeme lacinější gól po zbytečném rohu. Dále několik šancí z kategorie 100% bez úspěchu. Koncem poločasu dáváme dvě branky. Nejprve Svoboda dorážkou pěkné střely Prouska z rohu a následně lahůdkové zakončení Mihálika precizní střelou z 18m.
  Druhý poločas dobrá hra, ale opět snad 5 šancí bez využití. Branku dává pouze Lupa po samostatném nájezdu na 4:1. Během druhého poločasu prostřídáváme několik hráčů stejně jako domácí a hra se trochu drobí a zápas se dohrává bez větších šancí. Menší naši chybu ještě využívá náš bývalý hráč Rimský ke korekci na 2:4, ale to už je opravdu vše!
  Příští týden další kolo poháru s FKJBC U18 na Mozartovce v sobotu od 10:00.