TJ Sokol Plavy "A" : TJ Lučany nad Nisou 3:0 (0:0)

30. 9. 2023 16:00, 9.kolo, I.B třída východ

3:0 (0:0)

Pekelský Ondřej 55.
Brezar Ondřej 74.
Jodas Matěj 80.

Číslo utkání: 2023510A3A0902. Rozhodčí: Smoleňák Jakub – Cesar Adam, Novák Adam. Hřiště: Tráva Plavy. Diváků: 50.
15 N Votoček Ondřej

Domácí zápas s nevýraznými Lučany. Celý zápas poměrně jednoznačný průběh. Dobrá kombinační hra. Hodně šancí, ale dnes největší kámen úrazu neproměňování šancí. V této disciplíně se předháníme celý zápas a zbytečně dáváme morální síly slabšímu soupeři. Jen za první poločas zapisujeme 8 jasných gólovek z toho tři tyče. Výborný brankář Jón v brance, naše nemohoucnost a taky lehká smůla nám nedovoluje za první půlku skórovat.

Poločasová porada nabádá k trpělivosti a nátlakovou hrou nutit soupeře k chybám a zlepšit zakončení. Branky se dočkáme konečně trochu krkolomně pohotovou dorážkou Pekelského, kterou vykopává soupeř už za brankovou čarou a na pokyn pomezního rozhodčí uznává branku. To nám dodává více klidu na hru a tlak domácích se stupňuje. Druhý gól dává Brezar po rohu vráceném ze zadní tyče se zakončením z hranice penalty. Třetí potom po průnikovce od Pátry zakončuje Jodas samostatný nájezd na brankáře. Další a další šance zahazujeme a tak je konečným výsledkem "pouhých" 3:0!

Dneska všechno až na koncovku dobré. Příště zajíždíme do Jilemnice v sobotu už od 13h.