TJ Sokol Plavy "B" : FK Jiskra Mšeno-Jablonec 3:3 (1:2)

1. 10. 2023 16:00, 7.kolo, OP. II. třída dospělých

Kobylka Vojtěch 42.
Balatka David (penalta) 76.
Harik Gustav 78.
Nagy Adrian 80.
Číslo utkání: 2023512A1A0702. Rozhodčí: Patrman Tomáš – Svoboda Petr, Cesar Adam. Hřiště: Plavy. Diváků: 60.
15 N Mihálik Matěj          46

Lehce vylepšená sestava sehrála dobrý zápas se silným Mšenem. V prvním poločase, ale i celkově jsme lepším týmem a vytváříme si šance, ale nestárnoucí Braniš vše pochytá nebo jsme nepřesní v zakončení. Inkasujeme první branku po chybě středem obrany a zkušený Pokorný nás trestá. Obratem vyrovnává Balatka, když dává samostatný nájezd. Další branku inkasujeme po brejkové situaci, kterou hosté řeší skvěle a po rychlé kombinaci prohráváme poločas 1:2.

Druhý poločas vylepšujeme sestavu výborným Mihálikem a hra se zrychluje a hrajeme lepší poločas než první. Máme šance, ale zatím zahazujeme. Hosté na brejky, které dobře odbráníme. Zlomem zápasu mohla být penalta, kterou Průcha chytá a dává nám šanci k obratu. Vyrovnání zařizuje opět Balatka penaltou po zákroku na Lálu. Obrat na 3:2 dokonává nejstarší hráč, střídající Harik po pěkné akci a centru do prázdné od Mihálika. Už to vypadalo na skvělý obrat, ale po chvíli inkasujeme lacinou branku, když několikrát tečovaný míč skončí po centru za bezmocným Průchou.

Konečná asi spravedlivá remíza po pěkném zápase. Další kolo nás čeká v sobotu v Jenišovicích od 16h.