Archiv článků

TJ Sokol Plavy : TJ Jiskra Harrachov 2:0 (1:0)

17.10.2019 17:03
12. 10. 2019 15:30 I.B třída východ Tráva Plavy , 68 diváků | Rozhodčí: Plíva Lukáš, Svoboda David, Mach Ondřej Tělovýchovná jednota Sokol Plavy 2:0 (1:0) Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov Střelci: 23. Prousek Vladimír, 86. Toman Ladislav 1 Průcha Daniel 2 Zajíček Štěpán 3 Černý Jakub 4...
>>

TJ Sokol Plavy : T.J. VESKO Nová Ves n/N 7:5 (3:2)

17.10.2019 17:01
13. 10. 2019 14:00 Okresní soutěž III.třída Plavy , 58 diváků | Rozhodčí: Pokorný Matěj, Srdinko Vladimír, Pakula Erik Tělovýchovná jednota Sokol Plavy 7:5 (3:2) T.J. VESKO Nová Ves nad Nisou z.s. Střelci: 25. Prousek Vladimír, 24. Lupa David, 8. Jandura Oldřich, 74. Lorenc Tomáš, 57. Prousek...
>>

Tenisový turnaj PLAVY OPEN 2019

14.10.2019 12:05
Dne 21. 9. 2019 se uskutečnil tenisový turnaj ve čtyřhře pod názvem PLAVY OPEN 2019. Této oprášené tradice se zúčastnilo 5 dvojic: BEMI (Michal Benda a Matěj Lejsek) BENDÍCI (Jaroslav Benda a Denisa Klingerová) LESANI (Lukáš Lejsek a Kateřina Lejsková) MAKAL (Milan Makovec a Aleš Hnídek) NEMÁK...
>>

TJ Sokol Plavy : TJ Sokol Bozkov 3:3 (3:2)

07.10.2019 22:55
5. 10. 2019 16:00 I.B třída východ Tráva Plavy , 40 diváků | Rozhodčí: Bohuš Marek, Bohata Antonín, Honzejk Tomáš, Fischer Karel Tělovýchovná jednota Sokol Plavy 3:3 (3:2) Tělocvičná jednota Sokol Bozkov Střelci: 8. Toman Ladislav, 10. Rimský Jiří, 24. Prousek Vladimír - 27. Červený Petr (pen.),...
>>

TJ Lučany n/N : TJ Sokol Plavy 4:1 (0:1)

07.10.2019 22:54
6. 10. 2019 14:00 Okresní soutěž III.třída Lučany , 20 diváků | Rozhodčí: Vasko Ivan, Kafka František, Štědrý Pavel Tělovýchovná jednota Lučany nad Nisou 4:1 (0:1) Tělovýchovná jednota Sokol Plavy Střelci: 69. Korotvička Milan (vl.), 76. Hillebrand Petr, 82. Hillebrand Petr, 84. Hillebrand Petr -...
>>

TJ Sokol Jablonec n/J : TJ Sokol Plavy 0:7 (0:2)

30.09.2019 21:05
28. 9. 2019 16:00 I.B třída východ Tráva Jablonec n.J. , 95 diváků | Rozhodčí: Blaschke Petr, Plíva Lukáš, Nestler Heinrich TJ Sokol Jablonec nad Jizerou 0:7 (0:2) Tělovýchovná jednota Sokol Plavy Střelci: 21. Prousek Vladimír, 25. Rimský Jiří, 52. Prousek Vladimír, 59. Lédl Martin, 69. Plný...
>>

TJ Sokol Plavy : TJ Spartak Smržovka 2:5 (2:0)

30.09.2019 21:04
29. 9. 2019 14:30 Okresní soutěž III.třída Plavy , 68 diváků | Rozhodčí: Purm Marek, Ježek Daniel, Šálek Patrik Tělovýchovná jednota Sokol Plavy 2:5 (2:0) Tělovýchovná jednota Spartak Smržovka Střelci: 24. Jandura Oldřich, 34. Rimský Jiří - 67. Skalický Filip, 89. Kedroň Lukáš, 73. Polák David,...
>>

TJ Sokol Plavy : SK Studenec 3:3 (0:2)

24.09.2019 22:54
21. 9. 2019 13:30 I.B třída východ Tráva Plavy , 50 diváků | Rozhodčí: Karrmann Milan, Faigl Jaroslav, Klimpl Miroslav Tělovýchovná jednota Sokol Plavy 3:3 (0:2) Sportovní klub Studenec, z.s. Střelci: 48. Sitarčík Richard, 59. Titlbach Lukáš, 81. Plný David - 4. Šritr Hynek, 32. Exner Tomáš, 79....
>>

TJ Slavoj Kořenov : TJ Sokol Plavy "B" 3:1 (2:1)

24.09.2019 22:52
21. 9. 2019 16:00 Okresní soutěž III.třída Kořenov , 80 diváků | Rozhodčí: Fridrich Jiří, Štědrý Pavel Tělovýchovná jednota Slavoj Kořenov 3:1 (2:1) Tělovýchovná jednota Sokol Plavy Střelci: 15. Fojtík Aleš, 22. Posejpal Marek, 90. Fojtík Aleš - 7. Král Ladislav 1 Průcha Daniel 2 Lubas Petr 3...
>>

SK Hodkovice nad Mohelkou : TJ Sokol Plavy 4:2 (3:1)

20.09.2019 11:57
15. 9. 2019 16:30 I.B třída východ Tráva Hodkovice , 70 diváků | Rozhodčí: Svoboda David, Brož Antonín, Smoleňák Jakub, Skalický Aleš Sportovní klub Hodkovice nad Mohelkou o.s. 4:2 (3:1) Tělovýchovná jednota Sokol Plavy Střelci: 17. Škopan Martin, 33. Hradecký Michal, 39. Janků Jan, 79. Bouška...
>>

Záznamy: 1 - 10 ze 284

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Vyhledávání

© 2014 Všechna práva vyhrazena.