Cyklistický oddíl

V roce 2011 byl založen nový závodní cyklistický team pod hlavičkou místního TJ SOKOL PLAVY ve spolupráci s naší firmou CYKLO BENDA. Zakladatelem a manažerem teamu je Michal Benda, který team vytvořil na základě dohody s ostatními cyklisty z tréninkové skupiny kolem něj.Team je zaregistrován na ČSC.

V teamu je prozatím 10 členů, kteří  tvoří tréninkovou a teď už závodní skupinu různých věkových kategorií. Kteří zaznamenali řadu zajímavých výsledků napříč všemi cyklistickými disciplínami. Ale co je nejdůležitější, tvoří skvělou partu lidí, kteří mají rádi tento krásný sport.

ČLENOVÉ DOSPĚLÉHO TEAMU:

Michal Benda-manager teamu,závodník kategorie ELITE
  Jaroslav Benda-řidič a mechanik teamu, závodník kategorie Masters
  Lukáš Lejsek-závodník kategorie Hobby
  Jan Poláček- závodník kategorie Hobby
  Jan Marek- závodník kategorie Hobby,syn jednoho z hlavní sponzorů
  Matěj Lejsek- závodník kategorie Hobby
  Miroslav Kopal-průkopník MTB v naší kotlině a Olympionik v severské kombinaci
  Pavel Just- závodník kategorie Masters
  Milan Štěpánek- závodník kategorie Masters
  Klinger Petr- závodník kategorie Masters
  Milan Dolenský- závodník kategorie Hobby

DĚTSKÝ TEAM:
 Anežka Bažantová
 Kryštof Bažant
Vašek Kratochvíl
 Marek Franc
 Aneta Francová
 Martin Šourek
 Terezka Bendová

Dětský team trénuje, pod vedením Michala Bendy, Každý čtvrtek od 17:30hod. Skupina se schází v Držkově u fotbalového hřiště, Plavech – Dolenci či ve Velkých Hamrech v bikeparku. Při trénincích se primárně věnujeme technice jízdy na kole, ale neopomínáme i na rozcvičení, strečink či hry. V zimních měsících se trénink budou konat v Sokolovně v Plavech či na sněhu na běžkách. Zaměříme se na všeobecnou sportovní průpravu.

A další kteří náš tým mají rádi - všichni co sdílí stejný dres jako my.